Takipte Kalalım! :)

23 Mayıs 2011 Pazartesi

.B.l.o.g..... İzleyiciysen okur musun?Aslında blog yazıyordum... Biliyorum ama sadece KAYDI YAYINLA dedikten sonra tutar mı? Deriz içimizden hepimiz. Ağızımda buruk bir tat bırakan bir şey... Ama bu tat blog yazdıktan sonra okunup okunmama kaygısının o buruk tadı değil. Sadece acaba çocukça bir yazı oldu mu? Diye bir kaygı. Ve o buruk tadı sanırım artık hissetmiyorum... 22 kayıt gibi sonra 300 kayıt olacağım. Ama ... Şimdi o buruk tadı tekrar hissedebiliyorum... Yanlız bu sefer başka bir his var içimde... O da ne biliyor musunuz? İşte bu yazıları yazıyorum.. Bana ne kadar paylaşılmaya değer ve eğlenceli gelsede sizin için bazılarınının hiç önemsiz olduğunu biliyorum... Lütfen gerçekten yazılarımı okumak isteyenler ve okumaktan çoğundan keyif alanlar izleyicim olarak kalabilir mi? Lütfen diğerleri çekilebilir mi? İzleyicilikten. Ben öyle sahte izleyicileri istemiyorum.. Benim 2-3 tane de olsa severek zevk ile okuyan izleyicim olsa bana yeter. Yarışmalar için gelenler gitsin! Ya da bu blogu sadece okuyanlar kalsın! 21 izlyici ile başladım yola! Eylül 27  - 2010. İsterse 21 kalsın 2-3 kalsın! Ama okuyanlar kalsın. İsterseniz hepiniz izlemek istemeyin... İzleyici ne işe yarar? Sadece okuyup zevk alanlar işe yarar onlarda yazarın arkasında durup gerçekten okumayı severler bu blogu.. Hadi lütfen yorum ile bana görüşlerinizi bildirin. Bu blogu okumak isteyenler...
ARTIK HİÇ HİÇ VE HİÇ YARIŞMA YAPMAYACAĞIM... HADİ BAKALIM BU BLOG SAHTELER ORTYA ÇIKACAK!
Gerçekten yeriniz blogumda ayrı... Ama lütfen alınmayın.. Bu laflaırm size değil! Bazıları var ki bir yarışma olsun hemen başımda biter... Bazısı da yorumları ile benim yanlışlarımı da belirtir yanımdadır. Yarışma biter ve kazanamazsa hemen çekip gider ve bu bloga bir daha asla uğramaz... Bir ara uğrarsanız diyorum... Lütfen benim izleyicim olmayın!  BU BLOGA SADECE YARIŞMA İÇİN GİRENLERİ BLOGUMA İSTEMİYORUM! Bakın! İşte söylüyorum. Sadece yarışma değil bu blog! Yarışma içinse gireceğiniz gidin başka bloglara...  Ben okuyucular ile sadece! Bak okudun sende onlardan biri miisn? Eğer öyleysen içinde oluşan buruk bir tat var değil mi? Söylemeyebilirisn biliyorum.. Ama açıklamamı yaptım! Kimse çekilmezse... 2. yazımda göreceğim.. OKuyucularımı.. Her neyse lütfen yarışma için girenler bu bloga bir daha girmesin. Sadece yarışma ile ilgilisiniz... Burada tüm blog sahiplari sahte izleyiciler arıyor... Ama ben hayır! İstemiyorum.. Sadece yarışma için girenler! Bütünnn bu laflarım sizlere... Tamam olabilir yarışmaya a katılmışsınızdır fakat sadece yarışma mı?... Neyse ben döktüğüm dile yazık olduğunu düşünerek kısaca şunu belirtiyorum:
Sadece yarışma için izleyicim olmuşsan izleyicilikten çık ve bir daha bu bloga uğrama! Artık hiç hiç hiç ve hiç yarışma yapmayacağım. Kalan en azında 2 kişi varsa Ne Mutlu Bana!  Ben söyleyeceğimi söyledim...

SEMA:

Lütfen sende ! BU sözlerim sana da sadece yarışma için varsın Blogger'da.. Blogun sırf yarışma linkleri ile dolu! İzliyorsan beni okuma bu blogu...

Arkadaşlar sıkıldınız biliyorum.. Ama durum bu.

Sahte İZLEYİCİ İSTEYENLER:

Sahteden bir yarışma yapın sahte bir hesap açın sahte bir çekiliş sahte bir ödül ve sahte bir kazanan ile sahte izleyicilere sahip olabilirsiniz.. Kulağanız ne hoş geliyor değil mi?


Ve birdaha söylüyorum... Bu blogun en azından yarışma dışında 1 postunu bile okuyanlara değil sözüm.. Yarışma için gelip gidenlere....   Size haksızlık etmek istemedim ama eğer hepiniz kalıcı birer okuyucuysanız yeriniz bende apayrı!2 yorum:

SEVGİLERİMLE dedi ki...

Lia keyfi bloğunu keyifle akip ediyorum,her ne kadar yorum bırakmasamda okuyorum senı,lakın yarışma felan benı açmıyor,kımlerı kastettiğini anlıyorum emın ol.

Ama,yaz sen yıne olurmu?


sevgilerimle...

Lia dedi ki...

Çok teşekkür ederim tabiiki kendini bilmezler yüzünden yazmayı asla bırakmam! Ve senin gibi herkes düşünse ne kadar güzel olurdu :) Sevgilerimle... :)