Takipte Kalalım! :)

24 Mayıs 2011 Salı

GüNüN YaRıŞmAsI.....

Daha  çok az gün önce yazdığım yazıda o izleyicim olan kişi gitiiğinden artık yarışma yapmaya devam edebilirim.. Lütfen bunu hor kullanmayınız! SEVGİLERİMLE yarışmama lütfen sende katıl!

Değerli Firmamız:Sevgilerimizle,
HİKAYEMİZ !
Yeni marka yaratma konusunda 15’er yıllık yoğun iş tecrübesine sahip, büyük firmalarda görev almış, ayakkabı düşkünü iki profesyonel bayan tarafından yaratılan İnce Topuk markasının yola çıkış hikayesi şöyle:
2009 yılı yaz düğünlerinden biri  için ortaklardan biri; açık yeşil renkli, askıları parlak taşlı şifon elbisesinin altına açık yeşil, yüksek platformlu bir ayakkabı giymeyi hayal etti. Piyasada aradı ama elbisenin renginde ve istediği modelde bir ayakkabı bulamadı. Bunun üzerine elbise renginde saten kumaşla ve elbisedekilere çok benzer parlak taşlarla İstanbul Gedikpaşa’ daki atölyelerden birine gitti, hazır kalıplardan birine bu kumaşı diktirdi ve taşları da ayakkabının ön kısmına yerleştirdi. İşte, İnce Topuk markasının fikir tohumları bu ayakkabı ile atıldı.
Bu ayakkabıyı el işçiliği ile kendine özel yaptırdığını öğrenen çevresinden birkaç kişi de kendilerine özel ayakkabı yaptırmasını istedi. İlginin artması ile kişiye özel ayakkabı üretimini daha geniş kitlelere internet üzerinden ulaştırma fikri Ocak 2010’da detaylandırıldı. Yaklaşık 1,5 sene çok yoğun çalışmanın ardından İnce Topuk markası, Dünyada ve Türkiye’de ilk defa 3 boyutlu modelleme kullanılarak kişiye özel ayakkabı tasarımı yapılmasına fırsat veren bir site ile kaliteye ve şıklığa önem veren, kendi tarzını yansıtmayı seven  ayakkabı düşkün bayanlara hizmet vermeye başladı.

SİTEMİZ !
Ayakkabıya düşkün her bayan, zaman zaman kendi zevkini taşıyan bir ayakkabı tasarlamayı ve o ayakkabıyı ürettirip giymeyi hayal eder. “Bu elbisemin altına şöyle bir ayakkabı arıyorum” cümlesi bugüne kadar bir çoğumuz tarafından defalarca söylenmiştir.
İnce Topuk markası; kendi tasarımını giymeyi hayal eden, aradığını bulmakta zorlanan, mağazalarda birbirine benzer sıradan ayakkabılardan sıkılmış, yüksek kaliteli ve rahat ayakkabı giymeye hasret ayakkabı severler için Türkiye’de benzeri olmayan bir marka olarak yaratıldı.
Bu sitede Türkiye’de ilk defa internet üzerinde adeta parmak iziniz kadar sadece size özel ayakkabılar tasarlama ve ürettirme fırsatı bulabileceksiniz : “ Çünkü Siz Özelsiniz ! ” 
Burada, kendi tasarımlarınız içinde dilediklerinizi ürettirebilecek, dilediklerinizi ilerde ürettirmek üzere bu sitede saklayabileceksiniz. Bu tasarımlar siz isterseniz, sizin verdiğiniz isim ile diğer ayakkabı severlere sergilenebilecek.
Ayrıca bu sitede eşine az rastlanan, şıklıkları ile fark yaratan, yüksek kaliteli, rahat, sadece el işçiliği ve tamamen gerçek deri kullanarak özel olarak ürettiğimiz ayakkabılarımızı “Özel Modellerimiz” bölümü altında bulabileceksiniz.
Sitemizde sevgili gelin adaylarımızı da unutmadık tabii ki… Birbirinden zarif gelinliklerin altına çok şık gelin ayakkabısı bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Rahat, kaliteli ve şık gelin ayakkabılarını İnce Topuk markası olarak “Gelinlere Özel” bölümü altında beğeninize sunuyoruz.
Sizlerin tasarımlarınızı üretip hizmetinize sunuyor olmaktan; eşine az rastlanan, farklılığı detaylarda saklı, şık, rahat ve yüksek kaliteli ayakkabılarımızı  sizlerle buluşturuyor olmaktan büyük kıvanç ve mutluluk duyuyoruz…


İşte sizelere bir kaç örnek vermek istiyorum siteden:
Süslü - Saks Mavisi
Paris  (Paris)ve (Süslü-Mavi Saks)  
PeteklimPeteklim     ve     Helena        Helena
Kelebek - LilaMotif (turkuaz)Motif-Turkuaz ve Kelebek-Lila    


Bu gün size hediye edeceğim ayakkabı ise....
İsteyene böylesi...

İsteyene aynısının böylesi :))
                                         
İsteyene burnu açık arkadan bağlamalısı... İsteyene de yanları açık-burnu çık olanından... Hadi şartları görelim:
    1- Blogumu beğenirseniz izleyicim olmanız.. Dediğim gibi sahte istemiyorum.. İzlemek istemezseniz ekstradan bir şart daha yerine getirmeniz gerekir.. İzlemek istemezseniz belirtin.
   
     2-  Blogunuzda, facebook veya twitter'ınızda mutlaka kampanyayı duyurmanız. Sadece link verirseniz bu şart tamamlanmamış olur.
    3 - Mutlaka link vermeniz...
    4- Soruma cevap vermeniz: İnce Topuk'un Müşteri Hizmetleri numarası kaçtır? Not: Soru sorulduğu için yorumlar yayınlanmaz.
 
   5- İnce Topuk adlı siteye üye olmanız. Adınızı belirtmeniz.
  6- Bu bir hatırlatma: Hangi ayakkabıyı istediğinizi yazınız.
İşte bu kadar... Hepinize İyi Şanslar.. Tüm şartları tamamlamayı unutmayınız! Ve son olarak yorum olarak ad, soyad, e-mail, blogunuz varsa adresi, blogum hakkında 1-2 bişey yazmanız rica olunur. Adsız yorumlar hiçbir şekilde kabul edilmez.. Eğer blogumla ilgilenmeyecekseniz lütfen yarışma sonrası izleyicilikten çıkınız!

Ekstra Şart: İzlemeyen arkadaşarımız bir daha benim kampanyalarıma katılamayacakalardır... Aslında bu bir not.
 Son Tarih: 11 Haziran 2011     28 Mayıs 2011
Açıklanma Süresi: 12 Haziran 2011  29Mayıs 2011

Katılanlar Listesi
1- Damla (Sweepstake Lover)
2- seninimin
3- yakammooozz

4- ece

5- malmisar

6- melek

7- portakal reçeli

8- mesgul

9- gülümser

10- reyhan

11- tefafuk_tuba

12-  yogun kivamim

13- çikokahpe

14- SEMA

15- Gizemli Tosbaga

16- karamel

17- musyas

18- nilgün

19- zeynep78

20-  tülay

21- donduuurma

22- Yüksel


24- baskaya_81

25- akdeniz

26- bidallı

27- Selda

28- taslaqım_ben

29- Işık

30- Mammamia

31- sibel kaya

32- ket

33- mian

34- papodrel

35-hazal yahah

36- basebol

37- azra filer

38- halkalar

39- pırıtcık

40- t-shört

41- ,karli

42- gemrik

Şimdilik Bu Kadar..
 

1 yorum:

ESMANUR dedi ki...

modeller harika üstelik gösterişli